Среда, 21.11.2018, 08:52
Меню сайта
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Каталог статей

Главная » Статьи » Документация

Календар змагань 2013

Календар спортивно - масових заходів з легкої атлетики

на 2013 рік

Назва змаганьДатаМісце
проведення
Відповідальні за проведення

 СІЧЕНЬ:   
1.Відкрита Першість МСДЮШОР. Різдвяні старти – «День бігуна», «День стрибуна».03-04.01Миколаїв
Міське управління.
2.Відкритий зимовий Чемпіонат Миколаївської області.11-12.01.МиколаївОбласне управління
3.Всеукраїнська серія змагань "Висота", 1етап. Міжнародні змагання "Меморіал О. Дем'янюка".17.01
19.01
ЛьвівСпортивні школи
4.І тур міських змагань серед легкоатлетів м. Миколаєва18-19.01Миколаїв
Міське управління.
5.Командний чемпіонат України у приміщенні.(ІІІ ранг)28.01
30.01
ЗапоріжжяДЮСШ,СДЮШОР,
області,міста
6.Кубок України з багатоборств.(ІІІ ранг)
28.01
30.01
ЗапоріжжяДЮСШ,СДЮШОР,
області,
7.Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР (1996 р.н. та молодше).31.01
03.02
ЗапоріжжяЦОП, МСДЮШОР,
Міське управління.

 ЛЮТИЙ:   
1.Зимовий Кубок м. Миколаєва01-02.02МиколаївМіське управління.
2.Чемпіонат України серед юніорів05.02
07.02
СумиДЮСШ, СДЮШОР,області
3.Міжнародні змагання зі стрибків з жердиною серед юнаків та юніорів на призи Василя та Сергія Бубки.
Чемпіонат України серед юніорів (стрибки з жердиною).
07.02
08.02
ДонецькШВСМ, СДЮШОР, УФК, УОР,області
4.Міжнародні змагання «Samsung – Зірки жердини».08.02
09.02
ДонецькЗа запрошенням
5.Чемпіонат України. Чемпіонат України з багатоборств.12.02
16.02
СумиОбласті
6.
Кубок Миколаївської області
15-16.02МиколаївОбласне управління
7.Чемпіонат України з метань.18-22.02
Ялта
Обласне
управління
8.
Кубок ДШВСМ, ІІ етап
22.02
23.02
Київ
За запрошенням
9.Всеукраїнські змагання за участю зарубіжних спортсменів на честь ЗМС В.Подлужного.22.02
24.02
Донецьк
За запрошенням
10.Всеукраїнська серія змагань "Висота", 2 етап. "Таврійські висоти".22.02
23.02
ХерсонСпортивні школи
11.Міжнародна матчева зустріч Білорусь-Україна серед юніорів.За призн.БілорусьУкраїна
12.Чемпіотат Європи27.02
04.03
ШвеціяУкраїна


БЕРЕЗЕНЬ:

1.
Всеукраїнські змагання "Козацька хортиця" на честь Т.Самойленко, Т.Пророченко. Меморіал В.Ященка.
01-03.03
Запоріжжя
Спортивні школи
2.
 
Змагання за участю зарубіжних спортсменів на честь олімпійського чемпіона Ю.Білонога (1995 р.н. та молодші).
 01-03.03 Суми Спортивні школи
3.
Кубок Європи з метань
07.03
За призн.
Україна
4.Чемпіонат України серед ДЮСШ, СДЮШОР, 1997 р.н. та молодше з двоборства.11.03
13.03.
Київ
ДЮСШ, СДЮШОР
5.Відкрита Першість ФСТ «Спартак» Юний спартаківець - «День бігуна», «День стрибуна».15-16.03
МиколаївФСТ «Спартак»
6.Чемпіонат України з метань серед молоді, юніорів та юнаків.27-30.03
ЯлтаОбласті
7.Традиційна естафета серед ЗНЗ, ВНЗ, СК, ПТНЗ до дня визволення м. Миколаєва від фашистських загарбниківЗа призн.
МиколаївМіське управління
8.Чемпіонат України з кросу.29.03-
31.03
ЦюрупинськОбласті
9.НТЗ з підготовці до Чемпіонатів та Кубків УкраїниберезеньМиколаївЦОП, МСДЮШОР,
Міське управління.


КВІТЕНЬ:


1.Кубок м. Миколаєва.06-07.04Миколаїв
Міське управління
2.Міжнародна матчєва зустріч Туреччина-Україна серед юнаків09-11.04Туреччина Україна
3.
 Чемпіонат Миколаївської області з легкоатлетичного крос, Меморіал пам’яті Г. Скуртола.13.04 Миколаїв, парк
"Перемоги"
 ФСТ «Колос»
1.Чемпіонат міст півдня України «Вісник Прибужжя».19-20.04
МиколаївМіське управління.





3.



4.Чемпіонат України з напівмарафону.28.04
29.04
ДніпропетровськОбласті

НТЗ з підготовки до Чемпіонатів та Кубків України.КвітеньМиколаївЦОП, МСДЮШОР,
Міське управління.


ТРАВЕНЬ:


1.Універсіада України
За призн.
За призн.
ВНЗ
2.
 Всеукраїнський турнір «Миколаївська миля – 1609 м.»02.05 
Миколаїв
 Міське управління
3.ІІ тур міських змагань серед легкоатлетів м. Миколаєва, присвячений до Дня Перемоги.03-04.05Миколаїв
Міське управління.
4.Міжнародні змагання «Кубок Дружби».04-05.05
УжгородОбласті
5.Меморіал пам’яті МС Чайковського, з бігу на 10 000 м у програмі Кубку Миколаївської області10-11.05МиколаївМіське управління.,
Обласне управління
6.Всеукраїнські змагання «Висота». Меморіал пам’яті ЗТУ Ковпака І.Д. Всесвітній день ІААФ.17-18.05
Миколаїв
МОГОФЛА, ФЛАУ,
Міське управління.,
Обласне управління
7.
Всеукраїнські змагання з метань
20-22.05
Київ
Області
8.Кубок ДШВСМ, І
24-25.05
Київ
За запрошенням
9.Всеукраїнські змагання з метань.20.05
22.05
УманьЗа запрошен.
10.
Міжнародна матчева зустріч Білорусь-Україна серед юнаків.
25-28.05
Ялта
Україна
11.
Міжнародна факельна естафета «Всесвітній біг заради гармонії».
За призначЗа призначМарафонська команда "Всесвітній біг заради гармонії
12.НТЗ з підготовки до Чемпіонатів та Кубків Українитравень
Миколаїв
ЦОП, МСДЮШОР,
Міське управління.


ЧЕРВЕНЬ:


1.
Кубок Миколаївської області
31.05-01.06
Миколаїв
Обласне управління
2.
Командний Чемпіонат України.
Командний Чемпіонат України серед молоді. Чемпіонат України серед дорослих, молоді, юніорів з бігу на 10000м.

04-07.06
Ялта
Області
3.Чемпіонат України серед юніорів 1994 р.н. та молодше.
06-09.06
За призн.
Області
4.
 Зональний Чумпіонат України серед міст півдня
14-16.06
 Миколаїв Місто
5.
"Олімпійський день бігу"
15.06
Миколаїв
НОК, МОГОФЛА
6.Чемпіонат України серед юніорів
15-16.06
Харків
Області
7.Чемпіонат України серед команд ДЮСШ,СДЮШОР ( 1998-1999р.н., 2000р.н. і мол.)За призн.
За призн.
СДЮШОР,ДЮСШ
8.Командний Чемпіонат Європи, суперліга.
20-24.06
Англія
Україна
9.Кубок ДШВСМ, ІІ28-29.06
Київ
За запрошенням
10.НТЗ з підготовки до Чемпіонатів та Кубків Україничервень
Миколаїв
ЦОП, МСДЮШОР,
Міське управління


ЛИПЕНЬ:


8.
Всеукраїнські змагання за участю зарубіжних спортсменів на честь ол. чемпіонів Н.Олізаренко, М.Авілова, О.Авдєєнка, Ю.Білонога (1995 р.н. та молодші).
03-05.07

Ільїчівськ
Спортивні школи
9.Всесвітня Універсіада
04-14.07
Росія
Україна.

 Чемпіонат Світу серед юнаків
07-14.07
Донецьк
 Україна
1.Чемпіонат Європи серед молоді.
10-15.07
Фінляндія
Україна
1.Європейський олімпійський юнацікий фестиваль
13-20.07
Нідерланди
Україна
2.Чемпіонат Європи серед юніорів.
17-22.07ІталіяУкраїна
3.Кубок ДШВСМ,ІІІ
20-21.07
Київ
За запрошенням
4.Чемпіонат України.Чемпіонат України серед молоді.
23-27.07
Київ
Області

 

Кубок ДШВСМ,фінал
СЕРПЕНЬ:
 
02.08
 

Київ


За запрошенням
1."Ахіллів біг"

"Медовий забіг" приурочений "Дню пасічнтка"
03.08


17-18.08
Кінбурська
коса

Очаків
Федерація

Очаківська рада,
федерація
2.ЧемпіонатСвіту

Чемпіонат України серед міст, фінал
08-20.08


23-25.08
Росія


Киів
Україна


Області
3.Чемпіонат України. Всеукраїнські змагання за участю зарубіжних спортсменів "Зустріч друзів" з бігу на 10км.
24.08
25.08
Слов’янськОбласті

 ВЕРЕСЕНЬ:   
1.Всеукраїнська серія змагань "Висота", 4 етап. "Меморіал В.Лонського".06.09
07.09
БердичівСпортивні школи
2.Чемпіонат Миколаївської області07-08.09МиколаївОбласне управління
3.Всеукраїнський відкритий олімпійський урок за програмою "Дитяча легка атлетика ІААФ".08.09КиївСпортивні школи
4.Меморіал пам’яті МС С. Адашкевича зі стрибків з жердиною, присвячені Дню міста Миколаєва 223 р.08.09
09.09
МиколаївМіське управління.
МОГО ФЛА
5.Традиційна естафета по місту «Золота осінь» серед ВНЗ, ПТНЗ, ЗНЗ, СК. Меморіал пам’яті ЗТУ С.М. Главатого13.09МиколаївМіське управління.,
6.ІІІ тур міських змагань серед легкоатлетів м. Миколаєва.21-22.09МиколаївМіське управління.
7Чемпіонат України серед команд ДЮСШ, СДЮШОР 1995 р.н. та молодше.25.09
28.09
ЯлтаОбласті
ДЮСШ,СДЮШОР
8Чемпіонат України серед команд ДЮСШ, СДЮШОР 1997 р.н. та молодше.25.09
28.09
ЯлтаОбласті
ДЮСШ,СДЮШОР
9.Відкрита Першість ФСТ «Спартак» Юний «спартаківець».28-29.09МиколаївФСТ «Спартак»
10Всеукраїнські змагання за участю зарубіжних спортсменів "Буковинська миля".29.09
30.09
ЧернівціЗа запрошенням
11.НТЗ з підготовки до зимового змагального сезонувересеньМиколаївЦОП, МСДЮШОР,
Міське управління.

 ЖОВТЕНЬ:   
1.Кубок України серед ШВСМ.01.10
03.10
ЯлтаШВСМ
2.Чемпіонат України. Чемпіонат України серед молоді з марафонського бігу.06.10
07.10
Б.ЦеркваОбласті
3.Чемпіонат світу з напівмарафону.06.10БолгаріяУкраїна
4.Змагання міст Побратимів10.10Тирасполь/
Молдова

Міське управління.
5.Чемпіонат області з кросу12.10Н-ОдесаОбласне управління
6.Київський марафон13.10
14.10
КиївЗа запрошенням
7.Чемпіонат України з кросу.25.10
27.10
КіровоградОбласті
8.НТЗ з підготовки до зимового змагального сезонужовтеньЯлтаЦОП, МСДЮШОР,
Міське управління.

 ЛИСТОПАД:   
1.Відкрита Першість МСДЮШОР. «День бігуна», «День стрибуна».02-03.11Миколаїв
Міське управління.
2.Всеукраїнські змагання пам’яті С. Операйло.За призначЗа призначОблуправління МОН
3.Всеукраїнські змагання з багатоборств серед юніорів та юнаків "Меморіал А.Коваленка".За призначЗа призначСпортшколи
4.НТЗ з підготовки до зимового змагального сезонулистопадМиколаївЦОП, МСДЮШОР,
Міське управління.

 ГРУДЕНЬ:   
1.Відкрита першість ФСТ «Україна» з естафетного бігу08.12МиколаївФСТ «Україна»
2.«Веселі старти»09.12МиколаївСДЮШОР,
МОГО ФЛА
3.Чемпіонат Європи з кросу09.12Угорщина \БудапештУкраїна
4.Відкритий Кубок ФСТ «Спартак»14-15.12МиколаївФСТ «Спартак»
5.Відкритий Кубок Миколаївської області21-22.12МиколаївОбласне управління
6.НТЗ з підготовки до Чемпіонатів та Кубків УкраїнигруденьМиколаївЦОП, МСДЮШОР,
Міське управління.

Директор МСДЮШОР з л/а А.І. Бугайов

Категория: Документация | Добавил: ostopus (20.12.2012)
Просмотров: 1086 | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]