Пятница, 24.11.2017, 22:56
Меню сайта
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Каталог статей

Главная » Статьи » Документация

Календар спортивно-масових заходів з легкої атлетики на 2012 рік

Календар спортивно - масових заходів з легкої атлетики

на 2012 рік

Назва змаганьДатаМісце
проведення
Відповідальні за проведення

 СІЧЕНЬ:   
1.Відкрита Першість МСДЮШОР. Різдвяні старти – «День бігуна», «День стрибуна».04-05.01Миколаїв
Міське управління.
2.Відкритий зимовий Чемпіонат Миколаївської області.8-9.01.МиколаївОбласне управління
3.Всеукраїнська серія змагань "Висота", 1етап. Міжнародні змагання "Меморіал О. Дем'янюка".19.01
20.01
ЛьвівСпортивні школи
4.І тур міських змагань серед легкоатлетів м. Миколаєва13-14.01Миколаїв
Міське управління.
5.Кубок України у приміщенні. Кубок України з багатоборства.26.01
28.01
ЗапоріжжяДЮСШ,СДЮШОР,
області,міста
6.Чемпіонат України серед ДЮСШ та СДЮШОР (1995 р.н. та молодше).29.01
01.02
ЗапоріжжяДЮСШ,СДЮШОР,
області,
7.НТЗ з підготовки до Чемпіонатів УкраїнисіченьМиколаївЦОП, МСДЮШОР,
Міське управління.

 ЛЮТИЙ:   
1.Зимовий Кубок м. Миколаєва03-04.02МиколаївМіське управління.
2.Чемпіонат України серед юніорів07.02
09.02
СумиДЮСШ, СДЮШОР,області
3.Міжнародні змагання зі стрибків з жердиною серед юнаків та юніорів на призи Василя та Сергія Бубки.
Чемпіонат України серед юніорів (стрибки з жердиною).
9.02
10.02
ДонецькШВСМ, СДЮШОР, УФК, УОР,області
4.Міжнародні змагання «Samsung – Зірки жердини».10.02
11.02
ДонецькЗа запрошенням
5.Кубок Миколаївської області17-18.02МиколаївОбласне управління
6.Міжнародна матчева зустріч Білорусь-Росія-Україна з багатоборств.17.02
20.02
СумиУкраїна
7.Чемпіонат України. Чемпіонат України з багатоборств.16.02
20.02
СумиОбласті
8.Всеукраїнська серія змагань "Висота", 2 етап. "Таврійські висоти".24.02
25.02
ХерсонСпортивні школи
9.Всеукраїнські змагання "Козацька хортиця" на честь Т.Самойленко, Т.Пророченко. Меморіал В.Ященка.24.02
26.02
ЗапоріжжяСпортивні школи
10.Всеукраїнські змагання за участю зарубіжних спортсменів на честь ЗМС В.Подлужного.24.02
26.02
ДонецькЗа запрошенням
11.Кубок ДШВСМ24.02
25.02
КиївЗа запрошенням
12.Чемпіонат України з метань.21.02
24.02
ЯлтаОбласті
13.Міжнародна матчева зустріч Білорусь-Україна серед юніорів.25.02
26.02
БілорусьУкраїна
14.НТЗ з підготовки до весняного сезонулютийМиколаївЦОП, МСДЮШОР,
Міське управління.

 БЕРЕЗЕНЬ:   
1.Змагання за участю зарубіжних спортсменів на честь олімпійського чемпіона Ю.Білонога (1995 р.н. та молодші).06.03
08.03
СумиСпортивні школи
2.Чемпіонат Світу у приміщенні09.03
11.03
Туреччина (Істамбул)Україна
3.Чемпіонат України серед ДЮСШ, СДЮШОР, 1997 р.н. та молодше з двоборства.15.03
17.03.
КиївДЮСШ, СДЮШОР
4.Відкрита Першість ФСТ «Спартак» Юний спартаківець - «День бігуна», «День стрибуна».16-17.03МиколаївФСТ «Спартак»
5.Чемпіонат України з кросу.29.03-
31.03
ЦюрупинськОбласті
6.Чемпіонат України з метань серед молоді, юніорів та юнаків.22.03
26.03
ЯлтаОбласті
7.Чемпіонат України серед СДЮШОР та ДЮСШ 1997 р.н. та молодше.26.03
29.03
ЯлтаСпортшколи, області
8.Традиційна естафета серед ЗНЗ, ВНЗ, СК, ПТНЗ до дня визволення м. Миколаєва від фашистських загарбників28.03Миколаїв
Міське управління.
9.НТЗ з підготовці до Чемпіонатів та Кубків УкраїниберезеньМиколаївЦОП, МСДЮШОР,
Міське управління.

 КВІТЕНЬ:   
1.Кубок м. Миколаєва.06-07.04МиколаївМіське управління
2.
Міжнародна матчєва зустріч Туреччина-Білорусь-Україна серед юнаків
07-08.04Туреччина (Трабзон)Україна
3.Чемпіонат Миколаївської області з легкоатлетичного крос, Меморіал пам’яті Г. Скуртола.14.04МиколаївФСТ «Колос»
4.Чемпіонат міст півдня України.20-21.04МиколаївМіське управління.
5.Кубок України серед юнаків 1995 р.н. та молодше.24.04
27.04
ЯлтаОбласті
6.Чемпіонат України з напівмарафону.28.04
29.04
ДніпропетровськОбласті
7.НТЗ з підготовки до Чемпіонатів та Кубків України.КвітеньМиколаївЦОП, МСДЮШОР,
Міське управління.

 ТРАВЕНЬ:   
1.Всеукраїнський турнір «Миколаївська миля – 1609 м.»02.05Миколаїв
Міське управління.
2.ІІ тур міських змагань серед легкоатлетів м. Миколаєва, присвячений до Дня Перемоги.04-05.05Миколаїв
Міське управління.
3.50-ті Міжнародні змагання «Кубок Дружби».04.05
06.05
УжгородОбласті
4.ІУ спортивні ігри школярів України07.05
10.05
ЯлтаОбласні ( КФВС)
5Меморіал пам’яті МС Чайковського, з бігу на 10 000 м у програмі Кубку Миколаївської області11-12.05МиколаївМіське управління.,
Обласне управління
6.Київський напівмарафон за участю зарубіжних спортсменів.05.05
06.05
КиївЗа запрошенням
7.Всеукраїнські змагання «Висота». Меморіал пам’яті ЗТУ Ковпака І.Д. Всесвітній день ІААФ.18-19.05МиколаївМОГОФЛА, ФЛАУ,
Міське управління.,
Обласне управління
8.Кубок України з марафонського бігу. «Оболонь-марафон Зазим’є».18.05
19.05
Зазим’єОбласті
9.Всеукраїнські змагання з метань.18.05
20.05
УманьОбласті
10.Міжнародна матчева зустріч Білорусь-Україна серед юнаків.23.05
26.05
ЯлтаУкраїна
11.Кубок України І етап. Кубок України та чемпіонат України серед молоді з багатоборств.26.05
29.05
ЯлтаОбласті
12.Чемпіонат України серед юніорів 1993 р.н. та молодше.30.05
02.06
ЯлтаОбласті
13Міжнародна факельна естафета «Всесвітній біг заради гармонії».За призначЗа призначМарафонська команда "Всесвітній біг заради гармонії
14.НТЗ з підготовки до Чемпіонатів та Кубків УкраїнитравеньМиколаївЦОП, МСДЮШОР,
Міське управління.

 ЧЕРВЕНЬ:   
1.Кубок Миколаївської області01-02.06МиколаївОбласне управління
2.Кубок ДШВСМ ( 1 етап)
08.06
09.06
КиївЗа запрошенням
3.Чемпіонат України. Чемпіонат України серед молоді. УІІ літні молодіжні спортивні ігри України
11.06
15.06
ЯлтаОбласті
4.Міжнародні змагання «Стрибки на Майдані».15.06
16.06
КиївЗа запрошенням
5.Олімпійський День бігу16.06МиколаївНОК, МОГО ФЛА
6.Чемпіонат України серед команд ДЮСШ,СДЮШОР ( 1997-1998р.н та 1999-2000р.н )18.06
23.06
Біла ЦеркваСДЮШОР,ДЮСШ
7.Кубок України серед юніорів 1993 р.н. та молодше.25.06
27.06
Харків
(Вінниця)
Області
8.Чемпіонат Європи27.06
01.07
Фінляндія (Хельсінкі)Україна
9.НТЗ з підготовки до Чемпіонатів та Кубків УкраїничервеньМиколаївЦОП, МСДЮШОР,
Міське управління.

 ЛИПЕНЬ:   
1.Чемпіонат України серед юнаків та дівчат 1995 р.н. та молодше.01.07
04.07
ВінницяОбласті
1.Всеукраїнські змагання за участю зарубіжних спортсменів на честь ол. чемпіонів Н.Олізаренко, М.Авілова, О.Авдєєнка, Ю.Білонога (1995 р.н. та молодші).02.07
04.07
ІльїчівськСпортивні школи
2.Чемпіонат світу серед юніорів.10.07
15.07
Іспанія/БарселонаУкраїна
3.Кубок України (фінал)17.07
19.07
ХарківОбласті
4.Оздоровчий навчально-тренувальний збірлипеньОчаківМіське управління.,
МСДЮШОР

 СЕРПЕНЬ:   
1.Олімпійські ігри.03.08
12.08
Великобританія/ЛондонУкраїна
2.Чемпіонат України. Всеукраїнські змагання за участю зарубіжних спортсменів "Зустріч друзів" з бігу на 10км.24.08
25.08
Слов’янськОбласті
3.Оздоровчий навчально-тренувальний збірсерпеньОчаківМіське управління.,
МСДЮШОР

 ВЕРЕСЕНЬ:   
1.Всеукраїнська серія змагань "Висота", 4 етап. "Меморіал В.Лонського".06.09
07.09
БердичівСпортивні школи
2.Чемпіонат Миколаївської області07-08.09МиколаївОбласне управління
3.Всеукраїнський відкритий олімпійський урок за програмою "Дитяча легка атлетика ІААФ".08.09КиївСпортивні школи
4.Меморіал пам’яті МС С. Адашкевича зі стрибків з жердиною, присвячені Дню міста Миколаєва 223 р.08.09
09.09
МиколаївМіське управління.
МОГО ФЛА
5.Традиційна естафета по місту «Золота осінь» серед ВНЗ, ПТНЗ, ЗНЗ, СК. Меморіал пам’яті ЗТУ С.М. Главатого13.09МиколаївМіське управління.,
6.ІІІ тур міських змагань серед легкоатлетів м. Миколаєва.21-22.09МиколаївМіське управління.
7Чемпіонат України серед команд ДЮСШ, СДЮШОР 1995 р.н. та молодше.25.09
28.09
ЯлтаОбласті
ДЮСШ,СДЮШОР
8Чемпіонат України серед команд ДЮСШ, СДЮШОР 1997 р.н. та молодше.25.09
28.09
ЯлтаОбласті
ДЮСШ,СДЮШОР
9.Відкрита Першість ФСТ «Спартак» Юний «спартаківець».28-29.09МиколаївФСТ «Спартак»
10Всеукраїнські змагання за участю зарубіжних спортсменів "Буковинська миля".29.09
30.09
ЧернівціЗа запрошенням
11.НТЗ з підготовки до зимового змагального сезонувересеньМиколаївЦОП, МСДЮШОР,
Міське управління.

 ЖОВТЕНЬ:   
1.Кубок України серед ШВСМ.01.10
03.10
ЯлтаШВСМ
2.Чемпіонат України. Чемпіонат України серед молоді з марафонського бігу.06.10
07.10
Б.ЦеркваОбласті
3.Чемпіонат світу з напівмарафону.06.10БолгаріяУкраїна
4.Змагання міст Побратимів10.10Тирасполь/
Молдова

Міське управління.
5.Чемпіонат області з кросу12.10Н-ОдесаОбласне управління
6.Київський марафон13.10
14.10
КиївЗа запрошенням
7.Чемпіонат України з кросу.25.10
27.10
КіровоградОбласті
8.НТЗ з підготовки до зимового змагального сезонужовтеньЯлтаЦОП, МСДЮШОР,
Міське управління.

 ЛИСТОПАД:   
1.Відкрита Першість МСДЮШОР. «День бігуна», «День стрибуна».02-03.11Миколаїв
Міське управління.
2.Всеукраїнські змагання пам’яті С. Операйло.За призначЗа призначОблуправління МОН
3.Всеукраїнські змагання з багатоборств серед юніорів та юнаків "Меморіал А.Коваленка".За призначЗа призначСпортшколи
4.НТЗ з підготовки до зимового змагального сезонулистопадМиколаївЦОП, МСДЮШОР,
Міське управління.

 ГРУДЕНЬ:   
1.Відкрита першість ФСТ «Україна» з естафетного бігу08.12МиколаївФСТ «Україна»
2.«Веселі старти»09.12МиколаївСДЮШОР,
МОГО ФЛА
3.Чемпіонат Європи з кросу09.12Угорщина \БудапештУкраїна
4.Відкритий Кубок ФСТ «Спартак»14-15.12МиколаївФСТ «Спартак»
5.Відкритий Кубок Миколаївської області21-22.12МиколаївОбласне управління
6.НТЗ з підготовки до Чемпіонатів та Кубків УкраїнигруденьМиколаївЦОП, МСДЮШОР,
Міське управління.

Директор МСДЮШОР з л/а А.І. Бугайов

Категория: Документация | Добавил: Nanniel (09.11.2011)
Просмотров: 2011 | Рейтинг: 5.0/1
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]