Вторник, 16.10.2018, 17:22
Меню сайта
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0

Каталог статей

Главная » Статьи » Документация

Гордість Миколаївщини

Майстри спорту з легкої атлетики Миколаївщини

на 1.10.2013 р.

ЖІНКИ


 з/п
Призвище, ім`я Вид Звання
1. Мосейчук Лариса 100 м МСУ
1. Іллюшкіна Оксана 400 м МСМК
2. Макух Наталя 400 м МСУ
3. Агафонова Валентина 400 м МС СРСР
4. Дорохова Олена 400 м МС СРСР
5. Маковецька Ольга 400 м МСУ
6. Вдовіченко Наталя 400 м МСУ
1. Ковпак Алла 800 м МСМК
2. Нечваль Лариса 800 м МС СРСР
3. Богова Ірина 800 м МС СРСР
4. Бондар Олена 800 м МСУ
1. Добровольська Тетяна 1500 м МС СРСР
2. Семененко Лариса 1500 м МСУ
1. Беца Тетяна 3000 м МСМК
2. Кришня Ольга 3000 м МС СРСР
1. Дершан Олена 10000 м МСМК
2. Бабік Тетяна марафон МСМК
3. Дубовик Римма марафон МС СРСР
4. Дмітрієва Наталя марафон МСУ
1. Баланюк Алла 100 м з/б МС СРСР
2. Мішкова Ірина 100 м з/б МСУ
3. Діденко Ірина 100 м з/б МСУ
1. Павлова Олена 400 м з/б МС СРСР
2. Черноморець Світлана 400 м з/б МС СРСР
3. Кучеренко Інна 400 м з/б МСУ
1. Горпинич Валентина 3000 м з/п МСМК
2. Ігнатова Юлія 3000 м з/п МСМК
1.Килярська Валентина
кросМСУ
1. Бурдінова Зоя 10000 м с/х МСМК
1. Бабакова Інга висота ЗМС
2. Стьопіна Віта висота ЗМС
3. Михальченко Ірина висота МСМК
4. Холоша Олена висота МСМК
5. Демидова Олена висота МСМК
6. Окунєва Оксана висота МСМК
7. Чумаченко Юлія висота МСУ
8.Бірюк Тамара
висотаМСУ
9. Крутченко Ольга висота МС СРСР
10. Гришина Анжела висота МС СРСР
11. Новікова Любов висота МС СРСР
12. Ананийчук Людмила висота МС СРСР
13. Шкрабій Ірина висота МС СРСР
14. Ніколаєва Тетяна висота МСМК
1. Демидова Ганна довжина МСУ
1. Виборнова Олександра жердина МСМК
2. Масензова Катерина жердина МСУ
3. Протункевич Анна жердина МСУ
4. Гапішко Тетяна жердина МСУ
5. Петренко Оксана жердина МСУ
1. Насонова Тетяна спис МСУ
2. Сластіна Ганна спис МСУ
1. Толкачева Людмила 7-ми борство МС СРСР
1. Маюнова Лариса крос 1000 м МС СРСР

ЧОЛОВІКИ

з/п
Призвище, ім`я Вид Звання
1. Кабанов В`ячеслав 100 м МСМК
2. Рец Володимир 100 м МС СРСР
3. Денисенко Олег 100 м МС СРСР
4. Шерстюк Олександр 100 м МС СРСР
5. Тимченко Микола 100 м МСУ
6.Артемович Олександр
100 м
МСУ
1. Гриник Іван 800 м МС СРСР
2. Іванов Олексій 800 м МС СРСР
1. Бабієнко Володимир 1500 м МС СРСР
2. Гречко Костянтин 1500 м МС СРСР
3. Перепелиця Віктор 1500 м МС СРСР
1. Лютіков Леонід 10000 м МС СРСР
1. Чайковський Георгій марафон МС СРСР
2. Ятло Микола марафон МС СРСР
3. Корнієнко Віктор марафон МС СРСР
4. Бурцайло Олександр марафон МС СРСР
5. Гречко Андрій марафон МСУ
6. Маріонда Іван марафон МСУ
1. Хацкалев Владислав 60 м з/б МС СРСР
1. Рябухін Михайло 110 м з/б МС СРСР
2. Найденко Вячеслав  110 м з/б МС СРСР
3. Шпіньков Валентин 110 м з/б МС СРСР
1. Чумаченко Вадим 400 м з/б МСУ
2. Білосохов Юрій 400 м з/б МСУ
3. Клейменов Андрій 400 м з/б МСУ
4. Міщенко Сергій 400 м з/б МСУ
1. Костюченко Микола 3000 м з/п МС СРСР
2. Пономаренко Анатолій 3000 м з/п МС СРСР
1.Грицак Юрій
кросМСУ
1. Чистов Віктор 10000 м с/х МСМК
2. Сіренко Олександр 2000 м с/х МС СРСР
1. Сергієнко Юрій висота МСМК
2. Соколовський Андрій висота МСМК
3. Колеснік Сергій висота МСМК
4. Кіба Володимир висота МС СРСР
5. Шапчиц Валерій висота МС СРСР
6. Барсало Геннадій висота МС СРСР
7. Сінкевич Михайло висота МС СРСР
8. Беляєв Володимир висота МС СРСР
9. Ільїн Анатолій висотаМС СРСР
10. Фурман Тарас висота МС СРСР
11. Мужановський Валентин висота МСУ
12. Герасимчук Володимир висота МСУ
13.Колесник Артур
висотаМСУ
1. Пронченко Олександр довжина МС СРСР
1. Мамчур Микола потрійний МСМК
2. Глущенко Геннадій потрійний МСУ
1. Адашкевич Сергій жердина МС СРСР
2. Журавльов Костянтин жердина МСУ
3. Губенко Олександр жердина МСУ
1. Рукавиця Валерій диск МС СРСР
1. Прокопенко Віктор молот МС СРСР
1. Платонов Георгій спис МС СРСР
1. Левченко Віктор ядро МСУ
2. Жидков Микола ядро МС СРСР
1. Кузнєцов Володимир 10-ти борство МС СРСР
2. Діданов Віктор 10-ти борство МС СРСР
3. Бондаренко Микола 10-ти борство МС СРСР
4. Петров Олег 10-ти борство МС СРСР

Кількість майстрів спорту з легкої атлетики Миколаївщини

Звання Жінки Чоловіки Всього
ЗМС 2 0 2
МСМК 15 6 21
МС СРСР 19 35 54
МСУ 20
16 36
Всього 56 57 113

Олімпійська гордість м. Миколаєва

Олімпіада,
рік
Країна,
місто
Прізвище, ім'я учасника, зайняте місце
XXIV
1992 р
Іспанія,
Барселона
1.Юрій Сергієнко - учасник
XXV
1996 р
США,
Атланта
1.Інга Бабакова – бронзова медаль
2.Віта Стьопіна - учасниця
XXVI
2000 р
Австралія,
Сідней
1.Інга Бабакова - фіналістка
XXVII
2004 р
Греція,
Афіни
1.Віта Стьопіна – бронзова медаль
2.Інга Бабакова – фіналістка
3.Оксана Ільюшкіна – учасниця
4.Андрій Соколовський - учасник
XXVIII
2008 р
Китай,
Пекін
1.Віта Стьопіна – фіналістка
2.Валентина Горпінич - учасниця
XXIX
2012 р.
Великобританія,
Лондон
1.Віта Сьопіна - учасниця
2.Олена Холоша - учасниця
3.Ганна Демидова - учасниця
Категория: Документация | Добавил: Nanniel (09.11.2011)
Просмотров: 758 | Рейтинг: 5.0/3
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]