Среда, 21.11.2018, 09:02
Меню сайта
Статистика

Онлайн всего: 1
Гостей: 1
Пользователей: 0
Календарь
«  Июнь 2012  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Главная » 2012 » Июнь » 8 » Результати Чемпіонату України серед юніорів, м. Ялта, 31.05-02.06.2012 р.
12:54
Результати Чемпіонату України серед юніорів, м. Ялта, 31.05-02.06.2012 р.

В І Т А Є М О   !!!

Переможців, призерів, учасників та їх тренерів 

 

            1. Олійник Олександра                               5000 м                        17.07,70          КМС               І м

            2. Бірюк Тамара                                            висота                        1.83                 МС                 І м

            3. Китиця Олена                                          3000 м                        10.10,39          І р.                  ІІІ м

                                                                                  5000 м                        18.14,06          І р.                  4м

            4. Шкільнюк Богдан                         3000 м з/п                  9.39,82            І р.                  ІІІ м

                                                                           5000 м                        15.35,83          ІІ р.                 5 м

            5. Щербак Наталія                            5000 м                        17.54,46          І р.                  ІІІ м

                                                                        3000 м з/п                  11.45,04          ІІ р.                 6 м

            6. Дацько Юрій                                        3000 м                        8.42,15            І м                   4 м

            7. Ладига Ольга                                        висота                        1.65                 І р.                  5 м

            8. Гурова Крістіна                            жердина                     3.00                 І р.                  6 м

            9. Чихичин Кирило                         3000 м з/п                  9.59,81            ІІ р.                 6 м

            10. Чмильов Юрій                            3000 м                        8.46,28            І р.                  7 м

            11. Колесник Артур                         висота                        1.95                 І р.                  8 м

            12. Сидорук Ігор                                    довжина                    6.84                 І р.                  8 м

            13. Мунтян Євген                            висота                        1.95                 І р.                  8 м

            14. Мельник Ганна                          800 м                          2.24.17            ІІ р.                 16 м

                                                                          400 м                          1.01,65            ІІ р.                 31 м

            15. Митрофанов Іван                                довжина                    6.23                 ІІІ р.                24 м

 

  

                                                                      Загальнокомандне    10 місце

Просмотров: 358 | Добавил: Nanniel | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]