6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Главная » 2012 » Август » 30 » «Медовий забіг» приурочений «Дню пасічника», 18 серпня 2012 року, м. Очаків
15:11
«Медовий забіг» приурочений «Дню пасічника», 18 серпня 2012 року, м. Очаків

Вже стало традицією в «День пасічника» проводити «Медовий забіг». Цього року у м. Очаків обласна федерація легкої атлетики, Миколаївська СДЮШОР з легкої атлетики та адміністрація Очаківської міської ради за підтримки спонсорів Гузарь В.М., Обуховського С.Й., Авксентьєва В.Д., Гриника І.В., та фірми «Лідер» провели легкоатлетичне свято з врученням переможцям та призерам грамот, медалей та медових призів.

«Бочку» меду отримав абсолютний переможець забігу на «Очаківську версту – 2 км», МС України Юрій Грицак. Друге місце посів – Олег Поліщук, а третім фінішував юний спортсмен Дмитро Ткаченко.

У жінок за перше місце отримала три літри меду Вікторія Львова-Грицак, за друге місце отримала два літри меду Ольга Драбовська, за третє місце отримала один літр меду Валерія Бушура.

Серед ветеранів переміг – Олег Гілякин, на другому місці – Сидоров Володимир, на третьому місці – 65 річний Леонід Котлов. Серед жінок – ветеранів чемпіонкою стала МС Олена Павлова.

Масовим виявився забіг серед школярів, які відпочивали у м. Очаків та вийшли на старт. У юнаків переміг – Сергій Дробязко (с. Куцуруб), другим був – Микола Гончаренко (с. Широкий лан), третім – Леонід Барановський (с. Широкий лан).

У дівчат перемогла – Надія Місюк (м. Миколаїв), друге місце – Дарина Омельченко (с. Куцуруб), друге місце – Ганна Власюк (с. Куцуруб).

Крім цього призи отримали «активний вболівальник», «самий юний учасник», засоби масової інформації. А всі учасники спробували мед з вощин.

Всі учасники дуже вдячні спонсорам змагань.

Просмотров: 605 | Добавил: ostopus | Рейтинг: 0.0/0